Virtuální firma

V tomto kurzu získáte hlavně praktické počítačové a komunikační dovednosti, které se Vám budou hodit v každém zaměstnání.

Ve skupinkách si založíte svou Virtuální firmu a pod vedením lektora pro ni v průběhu celého kurzu připravujete např.:

  • vzorové dokumenty v MS Word,
  • ceník produktů a databázi klientů v MS Excel,
  • firemní propagační materiály – vizitky, letáky, kalendář, pozvánky, apod. v MS Publisher a dalších aplikacích,
  • www stránky firmy,
  • prezentaci v MS PowerPoint a další.

S programy se učíte na praktických příkladech a v lekcích zaměřených na komunikační dovednosti se naučíte i efektivně a nenásilně komunikovat, zlepšíte své prezentační dovednosti, komunikaci ve skupině, zjistíte, jak se bránit manipulaci, jak pracovat s námitkami, jak řídit stres, nebo jak řešit konflikty.

Pracovně motivační analýza

Pracovně motivační analýza jsou osobnostní/profesní testy zaměřující se na vhodné potenciální pracovní uplatnění. Podívejte se s odborníkem na své schopnosti, vlastnosti, dovednosti a zdroje motivace s ohledem na osobní, společenské i pracovní uplatnění. Při individuálním setkání psycholog vyhodnotí výsledky testů a doporučí Vám, co s novými poznatky dále smysluplně dělat.

Orientace na trhu práce

Orientace na trhu práce je zaměřena na vyhledávání práce, pracovní pohovor a přípravu životopisu ve 4 lekcích. Můžete si vyzkoušet pracovní pohovor nanečisto a dostanete zpětnou vazbu na Váš životopis od lektorky se zkušenostmi z personální agentury.

 

Chci zjistit kdy a kde!    Chci se přihlásit!