Z našich minulých projektů

V jednom kole

Nastupte si

Zpátky ve hře

Ty naše středy a čtvrtky mi budou chybět

Michaela Říhová | 23.06.2015

Jelikož jsem byla Wordem a Excelem nepolíbená, mohu fundovaně tento kurz jen a jen doporučit. Nejen, že jsem se něco naučila, poznala jsem kupu inspirativních lidí, se kterýma se snad budu setkávat i v budoucnu (doufám Viktore, že mi zvednete telefon, až Vám někdy zavolám, že mi zas něco nefunguje…). Pro velký úspěch si jeden kurz v září dám ještě jednou. Za sebe konstatuji, že mi ty naše středy a čtvrtky vlastně budou chybět.
Velké díky.
Míša

Koncepce, rozvíjející následnou spolupráci

Dominika Čermáková | 23.06.2015

Touto formou bych nejprve ráda poděkovala Attaveně za bezvadný kurz, lektorům za jejich skvělou práci a Kateřině Juřenčákové za pozvánku na kurz.

Byla jsem a stále jsem velmi spokojená, protože na konci kurzu stále nic nekončí, člověk se nevrací domu s mlžným předsevzetím, „že to určitě budu procvičovat“, ale má od attaveny nabídnuty další možnosti plně nebo částečně hrazeného dalšího vzdělávání, čímž se třeba pro mě stává moje budoucí povolání stále reálnějším, díky konkrétně zaměřenému následnému kurzu.

Ráda bych se také podílela na pochvale pro lektora Vikrora Váňu, který je skutečně člověkem na svém místě. Stále mě překvapoval svou nekonečnou trpělivostí, schopností vracet se znovu a znovu s jednotlivci k již probraným tématům, aby si byl skutečně jistý, že až všechny odejdeme, budeme si jisté nebo jistější, tím co jsme se naučily. Pro každou z nás našel vždy nějakou pochvalu a motivaci pro další práci a neúnavně umí hledat to dobré v každé situaci. A kromě toho všeho je s ním fakt legrace :o).

Na kurzu tedy ve shrnutí oceňuji koncepci, rozvíjející následnou spolupráci, lektory a vstřícnost při řešení problémů a nestandartních situací.

Díky!

Víkendové workshopy byly super

Diana Kyrychuk | 21.06.2015

Naprostá spokojenost s kurzy od Attaveny ,jsem se zúčastnila hned dvou kurzů a byla jsem velmi spokojena, především mi vyhovoval přístup lektorů. Vše srozumitelně vysvětlené, lektoři byli neuvěřitelně vstřícný, přátelský a měli perfektní individuální přístup. Celou dobu na kurzech vládla přátelská a hlavně vtipná atmosféra.Víkendové workshopy byly super. Všem tyto kurzy mohu vřele doporučit !

Kurz mi dodal pocit, že můžeš dosáhnout toho čeho chceš

Monika | 19.06.2015

Pro mě to byla dobrá příležitost. S PC jsem neměla skoro žádnou zkušenost, jen při domácím používání. Trochu jsem doufala, že nás tam takových bude víc, ale dostala jsem se do skupiny žen, které PC používají běžně, ale pro mě to byla naopak výzva se jim vyrovnávat a o to se snažit víc. Poznala jsem spoustu nových přátel s různými životními cíli. Lektor Viktor Váňa byl výborný, jiní lektoři také. Poznala jsem a učím se jak se v některých situacích chovat. Kurz mi dodal pocit, že můžeš dosáhnout toho čeho chceš. S kurzy jsem určitě neskončila a ráda doporučím.

Osobně bych Attavenu přirovnala k Dobrým andělům

Martina Dienová | 08.06.2015

Osobně bych Attavenu přirovnala k Dobrým andělům. Měla jsem možnost nastoupit kurz po 2 letech na mateřské dovolené, kdy jsem už pomalu začínala šišlat i na mikrovlnou troubu. Kurz „Nastupte si“ mě lehce vrátil do normálního života, kdy jsem opět začala používat mozek. Část probíraných témat jsem znala, ale bez zopakování nelze znalosti prohlubovat. Za obzvláště výživné považuji víkendové workshopy, které byly nabité novými informacemi. Pro opětovný nástup do práce, popřípadě hledání a nástup do práce nové shledávám tento kurz více než přínosným. Je radost pracovat s lidmi, kteří jsou zapáleni pro dobrou věc, to se ale nelze divit, když vykonávají práci, která dává smysl…a pole působnosti této společnosti je značně široké. Nezanedbatelnou roli v mém pohledu na kurz a Attavenu hraje i možnost bezplatného hlídání dětí ? Tento nebo jakýkoliv jiný projekt obecně prospěšné společnosti Attavena určitě vřele doporučuji!

1 komentář u „Ohlasy

  • Červenec 29, 2017 (12:14 pm)
    Trvalý odkaz

    Také jsem se zúčastnila kurzu od Attaveny V PRÁCI JAKO DOMA a upřímě bych tento kurz naordinovala každé mamince povinně :D. Ze začátku jsem z toho měla strach, i jsem se nechtěla přihlásit, protože jsem byla těhotná a začátek kurzu byl plánovaný, když by byly malému 3 týdny. Po komunikaci s úžasnou koordinátorkou Julií, která mě ujistila, že to určitě zvládnu i s miminkem a podpory manžela jsem se rozhodla přihlásit. Můžu Vám říct, že to byly jedny z nejkrásnějších 3 měsíců života, na které budu moc ráda vzpomínat. Pod vedením nejlepšího lektora Vikrora jsem si oživila základy práce s počítačem Office, internet, grafické programy, které jsem neznala. Založila virtuální firmu, ale nejlepší na tom všem bylo, že jsem se seznámila s úžasnýma ženskýma a chlapem. Po dobu kurzu jsme žila i něčím jiným než rodinou, dětmi a běžnými starostmi. A co mi to dalo??? Nejen spousty přátel, ale i odvahu pustit se do něčeho, do čeho bych se bez tohoto kurzu ani neodvážila snít…..Takže moje doporučení, nebojte se a jděte do toho, JE TO PECKA A MOC DĚKUJI ZA TUTO JEDINĚČNOU PŘÍLEŽITOST ŽANETA

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *